رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان اصفهان گفت: ۷۴۴ نفر شرکت کننده قرآنی در مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم استان اصفهان برای راه یابی به مسابقات کشوری بایکدیگر رقابت می کنند.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، قاسمی اظهار کرد: تیر ماه مرحله مقدماتی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان اصفهان در 25 شهرستان استان و با حضور 33 هزار و 200 شرکت کننده برگزار شد.

وی افزود: بر این اساس 744 نفر خواهر و برادر از  برترین های هر شهرستان در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعا خوانی، حفظ پنج جزء، 10 جزء، 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم در مرحله استانی این دوره از مسابقات که در روز های پنجشنبه و جمعه برابر با 19 و 20 مرداد ماه در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود با یکدیگر به رقابت می پردازند.

به گفته وی، برترین های هر رشته برای حضور در مسابقات کشوری با امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی می شوند.

وی ادامه داد: همچنین مرحله استانی چهلمین دوره مسابقات قرآن کریم در رشته های حفظ موضوعی قرآن کریم، حفظ معارف و احادیث و تفسیر قرآن کریم با حضور 303  شرکت کننده در روز پنجشنبه 12 مرداد ماه و در سالن کنفرانس اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد که نفرات برتر این رشته ها نیز جهت شرکت در مرحله کشوری این مسابقات به اداره امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه معرفی شدند.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان اصفهان تصریح کرد: برترین های مرحله استانی در مرحله کشوری این دوره از مسابقات که از 11 الی 26 شهریور ماه سال جاری در استان آذربایجان غربی با دیگر شرکت کنندگان از سراسر کشور برای کسب رتبه برتر به رقابت می پردازند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج