معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۴ فقره انواع سرقت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به‌ نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی قره‌ئی اظهار داشت: طرح عملیاتی مبارزه با سرقت با هدف پاک‌سازی نقاط آلوده و جرم خیز به مرحله اجرا گذاشته شد که در این طرح ماموران انتظامی موفق به شناسایی و دستگیری سارقی حرفه‌ای و سابقه‌دار شدند.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گلستان همچنین گفت: متهم جهت انجام تحقیقات به کلانتری اعزام و در تحقیقات تخصصی به 24 فقره انواع سرقت اعتراف کرد.

سرهنگ قره‌ئی تصریح کرد: با تلاش ماموران از صحنه‌های سرقت بازسازی صحنه صورت گرفت و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شدند. تحقیقات تکمیلی در این خصوص ادامه داشته و تلاش در جهت شناسایی دیگر مال باختگان نیز ادامه دارد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گلستان همچنین از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به 23 فقره انواع سرقت در راستای اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت و شناسایی و دستگیری سارقان خبر داد.

وی گفت: در راستای اجرای طرح عملیاتی مبارزه با سرقت و شناسایی و دستگیری سارقان، به منظور پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در منطقه، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان بندرترکمن در پی یک سری اقدامات هدفمند و هوشمندانه پلیسی و کنترل لحظه به لحظه سارقان، موفق به شناسایی و دستگیری یکی از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار شدند.

سرهنگ قره‌ئی گفت: سارق پس از دستگیری جهت انجام تحقیقات و بررسی بیشتر موضوع به پلیس آگاهی منتقل و در تحقیقات تخصصی به عمل آمده به 23 فقره انواع سرقت اعتراف کرد. در همین راستا از همه صحنه‌های سرقت بازسازی به عمل آمد و متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج