در راستای برنامه های مدون فرهنگی ورزشی سال ۹۶ و جهت ترغیب و تشویق کارکنان به امر ورزش، اولین دوره مسابقات شنای آزاد کارکنان به مناسبت هفته کرامت به میزبانی زندان انزلی برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری موج از بندر انزلی، در راستای برنامه های مدون فرهنگی ورزشی سال ۹۶ و جهت ترغیب و تشویق کارکنان به امر ورزش، اولین دوره مسابقات شنای آزاد کارکنان به مناسبت هفته کرامت به میزبانی زندان انزلی برگزار گردید.

این مسابقات با مشارکت ۳۱ نفر از پرسنل در غالب ۱۰ تیم و در ۳ رده سنی زیر ۴۰ سال- ۴۰ تا ۵۰ سال و بالای ۵۰ سال برگزار و در نهایت تیمهای زندان انزلی- زندان مرکزی رشت و زندان ضیابر  به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

در حاشیه این مسابقات حسینی مدیر کل زندانهای استان گیلان گفت:  تمام تلاش های ما بر این است تا با بهره گیری از تمامی ظرفیت های اداری و استانی در جهت تقویت برنامه های ورزشی زندانها استفاده نموده و ورزش را در بین کارکنان نهادینه کنیم تا بدین وسیله رضایت مندی شغلی بیشتری ایجاد نماییم.

نیری املشی مسئول تربیت بدنی زندانهای گیلان ضمن از برگزاری مسابقات والیبال انتخابی کارکنان خبر داد و گفت: در تلاشیم تا با هماهنگی های لازم ،شهر انزلی را بعنوان میزبان سیزدهمین دوره مسابقات والیبال کارکنان زندانهای کشور در دی ماه معرفی نماییم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج