فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرگان گفت: امسال ۴۰۰ سارق و ۱۵۰ نفر از مفاسد اجتماعی به علت عدم رعایت شئونات اسلامی در این شهرستان دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرهنگ رضا عسکری صبح امروز در شورای اداری شهرستان گرگان از افزایش رضایتمندی مردم در بحث برخورد و عملکرد پلیس خبر داد و افزود: در سال گذشته در تماسی که مردم با 197 داشتند 360 مورد تقدیر داشتیم که این میزان امسال به 380 مورد رسیده است.

وی به بحث عملکرد پلیس در برخورد با جرائم اشاره کرد و گفت: با تلاش همکاران ما در نیروی انتظامی شهرستان گرگان توانستیم بیش از 73 کیلوگرم موادمخدر سنتی و یک هزار و 103 گرم موادمخدر صنعتی از کراک و شیشه کشف کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان یادآور شد: امسال 400 سارق دستگیر شدند و همچنین 150 نفر از مفاسد اجتماعی به علت عدم رعایت شئونات اسلامی در این شهرستان دستگیر شدند.

عسکری از بازداشت 782 معتاد متجاهر در شهرستان گرگان خبر داد و گفت: بیشتر جرائمی که در شهرستان گرگان اتفاق می‎افتد را معتادان انجام می‎دهند و این میزان بالایی است و این افراد به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی یادآور شد: از ابتدای سال امسال  یک‌هزار موتورسیکلت و 700 دستگاه خودرو که تخلف‎هایی مانند کیف‎قاپی و مزاحمت و عدم توجه به علائم راهنمایی رانندگی داشتند، توقیف شدند.

عسکری از ضبط 15 سلاح شکاری در شهرستان گرگان خبر داد و افزود: 8 هزار لیتر مشروبات الکلی در شهرستان گرگان کشف و امحاء شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان گرگان افزود: 4 هزار و 769 پرونده در سطح شهرستان گرگان داشتیم که از این میزان نیروی نیروی انتظامی برای 4 هزار و 30 مورد پرونده عملیاتی داشته و بیش از 2 هزار نفر از این افراد بازداشت شدند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج