مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان از افزایش پروازهای خارجی فرودگاه بین‌المللی با راه اندازی مسیر هوایی بندرعباس - مسقط خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فرودگاه های استان هرمزگان، محمود امانی بنی بیان داشت: با پیگیری‌های انجام شده از ۱۶ مرداد ماه شاهد انجام اولین پرواز در مسیر بندرعباس - مسقط و بلعکس خواهیم بود.

وی افزود: این پرواز در روزهای دوشنبه هر هفته و توسط شرکت هواپیمایی کیش‌ایر در این مسیر انجام خواهد شد که چنانچه شاهد استقبال مردم باشیم بلافاصله افزایش بیشتر این پرواز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

افزایش روابط تجاری و اقتصادی نیازمند بستر حمل و نقل است

مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان با اشاره به اهمیت افزایش اینگونه پروازها خاطرنشان کرد: افزایش روابط تجاری و اقتصادی در بین کشورها نیازمند ایجاد بسترهای مناسب حمل و نقلی است و در این راستا فرودگاه از اهمیت ویژه و استراتژیک برخوردار است از همین رو افزایش اینگونه پروازها در بالا بردن سطح تبادلات با کشورها از اهمیت بسزایی برخوردار خواهد بود.

امانی در پایان تصریح کرد: برنامه‌های دیگری نیز جهت افزایش پرواز در سطح فرودگاه‌های استان در دستور کار است که پیگیری و برقراری پروازهای بیشتر منوط به استقبال مردم خواهد بود چراکه بسترهای لازم در سطح فرودگاه‌های استان کاملا مهیاست و چنانچه مردم از مسیرهای پروازی استقبال کنند بلافاصله پیگیری لازم جهت افزایش پرواز انجام خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج