استاندار کرمانشاه گفت: از چند سال گذشته تاکنون برنامه‌ها و کارهای بسیار درخشانی از سوی بنیاد مستضعفان در استان کرمانشاه دنبال شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، اسداله رازانی در نشستی که با حضور رئیس بنیاد مستضعفان و معاونین و مسئولین این بنیاد به‌منظور بررسی روند اجرایی پروژه مجتمع اداری تجاری و مسکونی طاق‌بستان (جنب هتل پارسیان) برگزار شد، اظهار داشت: بنیاد مستضعفان در سال‌های گذشته اقدامات و برنامه‌های مهمی را در استان کرمانشاه انجام داده است.

استاندار کرمانشاه با اشاره به اجرای چندین پروژه از سوی این بنیاد در استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان از سال‌های گذشته درزمینهٔ توسعه و ایجاد اشتغال در استان برنامه‌های خوبی را دنبال کرده است و پیگیری برای احداث کارخانه زمزم، هتل پارسیان، مجتمع عظیم تجاری واداری، قوطی سازی و کشت و صنعت قصرشیرین نمونه‌ای از این اقدامات ارزنده است.

وی با اشاره به پیگیری‌های مستمر و مؤثر مهندس سعیدی کیا در مسئولیت‌های مختلف بیان داشت: ایشان در هر مسئولیتی که بوده‌اند با پیگیری و جدیت اجرای پروژه‌ها را دنبال کرده‌اند که خوشبختانه همین پیگیری و جدیت نیز در اجرای پروژه‌های بنیاد مستضعفان در استان کرمانشاه از سوی ایشان دیده می‌شود که جای قدرانی و تشکر دارد.

استاندار کرمانشاه همچنین به اجرای خوب پروژه مجتمع تجاری اداری و مسکونی طاق‌بستان (جنب هتل پارسیان کرمانشاه) اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اجرای این پروژه مطلوب است و هرروز می‌توان روند خوب این پروژه را شاهد بود اما به لحاظ شرایطی که این پروژه بر فضای شهری کرمانشاه ایجاد می‌کند از مسئولین ذی‌ربط می‌خواهیم که بسترهای لازم برای بهره‌برداری هر چه سریع‌تر تسریع شود.

وی همچنین روند اجرایی دیگر پروژه‌های اقتصادی در استان را که از سوی این بنیاد دنبال می‌شود را خوب و قابل‌توجه ارزیابی کرد.

وی در پایان از مدیران استان خواست نهایت همکاری و مشارکت خود را برای کمک بخشیدن به اجرای پروژه‌های بنیاد مستضعفان به‌منظور ایجاد انگیزه نزد مدیران این بنیاد برای اجرای پروژه‌های بیشتر در استان بکار گیرند.

همچنین در این جلسه رئیس بنیاد مستضعفان کشور گفت: ما با جدیت پیگیر اجرای پروژه‌های اقتصادی و عمرانی در استان کرمانشاه از سوی بنیاد هستیم و هرگز اجازه به توقف و یا کندی این پروژه را نخواهیم داد.

سعیدی کیا افزود: خوشبختانه روند و فضای خوبی در استان برای اجرای پروژه‌ها وجود دارد که همین همدلی و همکاری انگیزه ما را برای اجرای پروژه‌ها در استان دو برابر می‌کند.

در این جلسه تصمیماتی برای تسریع در اجرای پروژه عظیم تجاری، اداری و مسکونی طاق‌بستان که از سوی بنیاد مستضعفان در حال اجرا است، اتخاذ و مقرر شد که شهرداری کرمانشاه نهایت همکاری و همراهی خود را در اجرای این پروژه با بنیاد داشته باشد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج