فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر از دستگیری و انهدام باند کلاهبرداری با عتیقه‌جات تقلبی در شهرستان آزادشهر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد رضا اصلانی عصر امروز  با اشاره به شناسایی و دستگیری باند فروش عتیقه‌جات تقلبی اظهار داشت: مامورین پلیس امنیت عمومی شهرستان موفق شدند در یک عملیات تعقیب و مراقبت اعضای یک باند فروش اشیاء تاریخی که بااستفاده از عتیقه جات تقلبی از مردم کلاهبرداری می‌کردند، را دستگیر کنند

فرمانده انتظامی شهرستان آزادشهر یادآور شد: در این عملیات 7 نفر از اعضای این  باند که تعدادی از آنها از خراسانی جنوبی کشور بودند و در این شهر فعالیت می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

اصلانی با اشاره به کشف 6 قطعه اشیاء عتیقه تقلبی از اعضای این باند تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی آزادشهر گفت: متهمان دستگیر شده با استفاده از این اشیاء تقلبی و وسوسه طعمه‌های خود، در این مدت مبالغ هنگفتی کلاهبرداری کردند.

اصلانی به شهروندان توصیه کرد: با برخورد با چنین افرادی با احتیاط و عاقلانه تصمیم بگیرند و به طمع پیمودن راه چند ساله در یک شب در چاه طمع خود گرفتار نشوند.

وی ضمن توجه شهروندان به هشدارها و توصیه‌های پلیس خاطرنشان کرد: طمع و اعتماد نابجا سرآغاز بسیاری از جرایم در جامعه است و شهروندان باید با هوشیاری در برابر پیشنهادهای وسوسه انگیز مالی،زمینه جرم را از شیادان سلب کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج