سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز گفت: تیم ملوان بندرگز در نیم فصل دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی جوان‌تر خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهران شهسوار اظهار کرد: به سه امتیاز آخرین دیدار نیم فصل نخست نیاز داشتیم که خوشبختانه این اتفاق رخ داد و به رده ششم جدول صعود کردیم.

وی افزود: در فاصله بین دو نیم فصل یک هفته به بازیکنان استراحت دادیم و سپس تمرینات را از سر خواهیم گرفت.

وی در پاسخ به این سوال که تیم ملوان بندرگز چه تغییراتی در نیم فصل خواهد داشت، گفت: شاید بازیکن جدیدی بگیریم و بازیکنانی از تیم جدا شوند، در نیم فصل دوم احتمالا تیم جوان‌تر خواهد شد و امیدوارم نتایج نیم فصل نخست را در نیم فصل دوم جبران کنیم.

هدف‌مان حضور در نیمه بالای جدول است

سرمربی تیم فوتبال ساحلی ملوان بندرگز خاطرنشان کرد: در این فصل هدف‌مان این بوده که در نیمه بالای جدول جای بگیریم و برای فصل بعد در جمع سه تیم برتر قرار داشته باشیم و نیم نگاهی هم به قهرمانی خواهیم داشت.

شهسوار تصریح کرد: کار را طوری پیش برده‌ایم که تیم به سمت حرفه‌ای شدن برود و برای رسیدن به این مهم نیاز به زمان داریم، فقط یک بازیکن غیر بومی در تیم وجود دارد و با این بضاعت نتایج خوبی گرفتیم البته من از باخت‌ها ناراضی هستم.

وی ادامه داد: با صعود دو پله‌ای در پایان نیم فصل نخست روحیه خوبی به تیم تزریق شده و در دور برگشت هدف‌مان این است که جایگاه خوبی کسب کنیم و ایمان داریم که این اتفاق خواهد افتاد.

وی یادآور شد: اگر انفاق خاصی نیفتد در نیم فصل دوم به رده‌های بالای جدول صعود خواهیم کرد تا دل هواداران را شاد کنیم.

تیم ملوان بندرگز در پایان نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور از ۱۰ دیدار خود چهار برد، ۶ باخت و ۱۲ امتیاز کسب کرد و در مکان ششم جدول قرار گرفت.

نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی باشگاه‌های کشور، چهارشنبه ۱۸ مردادماه آغاز خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج