مدیرعامل بیمه سلامت ایران با اشاره به آغاز طرح نظام ارجاع در کشور گفت: توسعه شبکه‎های درمانی یک گام تاریخی بوده و نمایندگان مجلس این طرح را به عنوان یک تکلیف قانونی مطالبه‎گری کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدجواد کبیر صبح امروز در آیین افتتاح استقرار نظام ارجاع الکترونیک در 3 شهرستان علی آبادکتول، آق‎قلا و بندر ترکمن اظهار داشت: توسعه شبکه‎های درمانی یک گام تاریخی بوده و نشان داده که با منابع محدود می‎توانیم شرایطی را ایجاد کنیم که کشور از پایداری نظام سلامت برخوردار باشیم.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال 1396 به سازمان ملحق شدیم و ثابت و استوار پای نظام ارجاع ایستاده‎ایم و خوشحال هستیم که در 3 شهر استان گلستان این طرح را اجرا می‎کنیم.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران یادآور شد: همه نمایندگان بیمه باید پای کار بیایند و درخواست ما این است که نمایندگان مجلس این طرح را به عنوان یک تکلیف قانونی مطالبه‎گری کنند.

کبیر تاکید کرد: هم‌سویی سازمان بیمه‎گر و حمایت آنها از حقوق بیمه‌شدگان و اولویت قرار دادن نظام پرداخت براساس نظام ارجاع می‎تواند گام بهینه‎ای برای استفاده از منابع باشد.

وی افزود: در سازمان بیمه سلامت و همکارانم در معاونت درمان و بهداشت قدردانی می‎کنم و تلاش‎های زیادی در حوزه آی.تی، کارشناسان وزارتخانه و بخش درمان انجام شده تا این طرح به نتیجه برسد.

مدیرعامل بیمه سلامت ایران تصریح کرد: تصور می‎کنم با کاری که آغاز شده امید داریم بتوانیم به اهداف خود در حوزه سلامت برسیم.

کبیر اظهار کرد: در سال‌های اخیر گام‌های برداشته شده برای استیفای حقوق اجتماعی مردم در برهه‌های مختلف دچار بحران شد که خوشبختانه در سال های اخیر مدیریت شده و قدم‌های خوبی برداشته شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج