سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کردکوی با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی معارفه شد.

به گزارش خبرگزاری موج، آیین تکریم و معارفه سرپرست اداره اواقاف و امور خیریه شهرستان کردکوی امشب با حضور جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی در امامزاده محمد (ع) کردکوی برگزار شد.

در این راستا «مرتضی طاهرخانی» به‎عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه کردکوی منصوب و از زحمات «علی شجاعتی» رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان تقدیر شد.

امام جمعه شهرستان کردکوی در این مراسم با اشاره به روایتی، اظهار کرد: بهترین مردم کسانی هستند که منفعت آنها شامل حال دیگران شود.

حجت‎الاسلام موسی شاعری تصریح کرد: برخی افراد با وجود اینکه از تمامی امکانات و عناصر قدرت برخوردار هستند اما در طول عمر خود انسان‎های متوقف و خنثی هستند و خیر و منفعت آنها به کسی نمی‎رسد حال آنکه برخی در هر موقعیتی که باشند بهترین خدمت و منفعت را به دیگران می‎رسانند.

وی بیان کرد: بنده به برخی از ارگان‎های دولتی همچون قوه قضاییه، اداره اوقاف و امور خیریه و امثال آن از روی دلسوزی نگاه می‎کنم چراکه مسؤولیت آنها سنگین است.

امام جمعه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه متأسفانه در گذشته موقافات را به درستی محاسبه و ثبت نمی‎کردند و تعیین  حدود نمی‎شد، اذعان کرد: در گذشته مقداری در این کار مسامحه می‎شد که این تسامح موجب ایجاد مشکلاتی برای جمهوری اسلامی ایران و نهاد اوقاف و امور خیریه شد.

شاعری، اوقاف را نهادی مقدس و خدمتگزار دانست و ابراز امیدواری کرد: با اقدامات و توافقاتی که انجام می‎شود مشکلات مربوط به حوزه وقف برطرف شود تا در کنار حل این نگرانی‎ها عشق و علاقه مردم نسبت به این نهاد مقدس افزایش یابد.

گفتنی است؛ این مراسم با حضور مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان، امام جمعه کردکوی، فرماندار کردکوی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی و شماری از مسوولان شهرستانی برگزار شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج