وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه قلب کار بهداشت و درمان، وزارت بهداشت است که باید روز به روز تقویت شود، گفت: کار بسیار مهمی در کشور برای بهداشت داریم و آن هم پیشگیری از بیماری‎های غیرواگیر است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید حسن قاضی‎زاده هاشمی صبح امروز در نخستین همایش کشوری تجارب برگزیده حوزه بهداشت که در گرگان برگزار شد، اظهار داشت: امید داریم ضمن ایجاد رقابت بتوانید برای خدمات موثرتر، بهتر و وسیع‎تر در حوزه بهداشت و هزینه‎ها استفاده کنید.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یادآور شد: از همکارانی که دنبال ارتقای سطح آگاهی و تجارب خود هستند و دنبال کار روزمره‎ نیستند تشکر می‎کنم و این مهم نشانه مسئولیت‌پذیری است.

هاشمی با بیان اینکه باید انسان از بالاترین نعمتی که خداوند به آنها داده استفاده کنند، یادآور شد: برخی همکاران کار جدیدی یاد گرفته بودند و کسب کرده بودند به فردی یاد نمی‎دادند که درآمدشان کمتر شود یا فردی یاد بگیرد.

وی با بیان اینکه این گروه، گروه اندکی بودند، افزود: برخی افراد هر آنچه یاد می‎گیرند به دیگران آموزش می‎دهند و به دنبال دستاوردهای جدیدتر هستند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار داشت: آنهایی که برای تشخیص و پیشگیری کارهای خوبی انجام دادند و عده‎ای برای صرفه‎جویی در بیت‌المال تفکر کردند باید از آنها قدردانی کرد و این مهم باید در سراسر کشور تسریع پیدا کند.

هاشمی تاکید کرد: کار بسیار مهمی در کشور برای بهداشت داریم و آن هم پیشگیری از بیماری‎های غیرواگیر است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: یکی از بهترین راه‎های موفق یادگیری از یکدیگر است که یک وجه آن یادگیری روش‎های جدید است و وجه دیگر آن این است که احساس بی‎نیازی نکنید و قطعا افرادی موفق هستند که همواره تصور می‎کنند محتاج به دیگران هستند.

هاشمی تاکید کرد: قلب کار بهداشت و درمان، وزارت بهداشت است که باید روز به روز تقویت شود و به آن باید در سطوح مختلف دولت، مجلس و جامعه و کارگران توجه شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه اگر موفق شویم که توجه به بهداشت را تسریع دهیم می‎توانیم در کشور بهتر عمل کنیم، گفت: نباید به گونه‎ای باشد که تصور شود که بهداشت و درمان تنها مسئولیت یک سازمان است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج