رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی گلستان با بیان اینکه مسابقات کشوری قرآن‌کریم در مشهد مقدس برگزار شد، گفت: دانش‌آموزان گلستانی در رشته حفظ قرآن کریم توانستند مقام نخست کشوری را از آن خود کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، عباس خانعلی صبح امروز اظهار کرد: مسابقات کشوری قرآن‌کریم در مشهد مقدس برگزار شد و دانش‌آموزان گلستانی توانستند در رشته حفظ قرآن کریم مقام نخست کشوری را کسب کنند.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش استثنایی استان گلستان با تمام ظرفیت‌های موجود در سال جاری نسبت به فراهم کردن شرایط حضور دانش‌آموزان در مسابقات کشوری قرآن‌کریم در مراحل کشوری اقدام کرد.

* کسب مقام نخست کشوری دانش‌آموزان گلستانی در مسابقات قرآن، عترت و نماز/ مسابقات کشوری قرآن کریم با شعار «ما می‌توانیم» برگزار شد

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی گلستان ابراز کرد: مسابقات کشوری قرآن کریم با شعار «ما می‌توانیم» برگزار شد.

خانعلی بیان کرد: خوشبختانه در شب گذشته باخبر شدیم که دانش‌آموزان استان گلستان که برای شرکت در مسابقات قرآن، عترت و نماز به شهر مقدس مشهد سفر کرده بودند حائز رتبه‌های خوبی شدند.

وی از کسب مقام نخست کشوری دانش‌آموزان گلستانی در مسابقات قرآن، عترت و نماز خبر داد و ابراز کرد: دانش‌آموزان گلستانی در رشته قرائت نماز توانستند مقام نخست و مقام دوم کشوری را در مسابقات قرآن، نماز و عترت را از آن خود کنند.

رئیس اداره آموزش وپرورش استثنایی گلستان افزود: استان گلستان توانست در رشته حفظ قرآن کریم مقام نخست مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت را کسب کند.

* دانش‌آموزان گلستانی در مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت در رشته نهج‌البلاغه حائز رتبه دوم شدند/ 2 سهمیه سفر به کربلای معلی به دو دانش‌آموز گلستانی تعلق گرفت

خانعلی از کسب مقام دوم دانش‌آموزان گلستانی در رشته نهج‌البلاغه خبر داد و اذعان کرد: دانش‌آموزان گلستانی در مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت در رشته نهج‌البلاغه حائز رتبه دوم شدند.

وی گفت: در مسابقات کشوری قرآن، نماز و عترت 10 سهمیه اعزام به کربلای معلی در نظر گرفته شده بود و بر اساس قرعه‌کشی که صورت گرفت از این 10 سهمیه دو سهمیه سفر به کربلای معلی به دو دانش‌آموز گلستانی تعلق گرفت.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی گلستان ادامه داد: دو سهمیه اعزام به کربلای معلی به دو دانش‌آموز دختر استان گلستان که آرزوی رفتن به این سفر روحانی را داشتند تعلق گرفت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج