معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: آموزش و افزایش سطح آگاهی مردم در حوزه حیاتی سلامت را از مهم‌ترین اهداف کمیته سلامت و امنیت غذایی، است و ازاین‌رو اطلاع‌رسانی که می‌تواند به فرهنگ‌سازی درست منجر شود کلیدی و اساسی تلقی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه‌، سومین جلسه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان به ریاست یوسف شاه‌حسینی معاون سیاسی امنیتی استانداری و با حضور مدیران استان، در سالن جلسات حوزه معاونت سیاسی امنیتی استانداری برگزار شد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هدف از تشکیل این جلسه را ارتقاء سلامت عمومی جامعه و امنیت غذایی سطح شهرستان و تعامل دستگاه‌های زی ربط در رابطه با سلامت و امنیت غذایی شهرستان عنوان کرد

وی افزود: آموزش و افزایش سطح آگاهی مردم در حوزه حیاتی سلامت از مهم‌ترین اهداف کمیته سلامت و امنیت غذایی است و ازاین‌رو اطلاع‌رسانی که می‌تواند به فرهنگ‌سازی درست منجر شود کلیدی و اساسی تلقی می‌شود.

وی گفت: ازآنجایی‌که اولین رکن جامعه سلامت روح و جسم است جهت تضمین سلامت روح و جسم افراد جامعه در این خصوص با عنوان سلامت و امنیت غذایی فعالیت‌هایی انجام می‌پذیرد در همین راستا باید با بازنگری توانمندی‌ها، دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخگویی منطقی و شایسته به مردم، تمام تلاش را به‌کارگیریم.

 وی تأکید داشت: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد لذا در این راه هرگونه کم‌کاری و سهل‌انگاری قابل‌قبول نخواهد بود.

وی در بخشی از سخنانش خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم ازجمله عرضه‌کنندگان مواد غذایی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج