مدیرعامل بانک شهر گفت: این بانک در نظر دارد برای آبادانی هر چه بیشتر ایران، 5000 میلیارد ریال دیگر از پروژه‌های مختلف را با تأمین مالی حمایت کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حسین‌محمد پورزرندی در ساری اظهار کرد:  بانک شهر در سه سال گذشته 170 هزار میلیارد ریال اعتبار صرف اقدامات عمرانی و زیرساختی در کلانشهرها و شهرهای کشور کرده است و از جمله سیاست‌های این بانک، همکاری براساس خرد جمعی با مجموعه مدیریت شهری در راستای کاهش معضلات شهری به ویژه رسیدن به توسعه پایدار و حل گره‌های ترافیکی است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌ها و مشکلات مدیران شهری برای تأمین منابع مالی جهت اجرای پروژه‌های خدماتی، عمرانی و زیرساختی، بانک شهر همراهی و مساعدت با کلانشهرها و شهرها را در اولویت کاری خود قرار داده است.

مدیرعامل بانک شهر اظهار کرد: تقویت اقتصاد شهری تنها یکی از برنامه‌های بانک شهر است و این بانک تاکنون توانسته است علاوه بر تأمین مالی پروژه‌های عمرانی در ابعادی دیگر نظیر توسعه ناوگان حمل‌ونقل عمومی هم مشارکت چشمگیری را با مدیریت شهری در سراسر کشور داشته باشد.

این مسؤول ادامه داد: تکیه بر اقتصاد مقاومتی و حرکت جهادی به سمت توسعه  پایدار شهری، از محورهای همکاری بانک شهر با مجموعه مدیریت شهری کرج طی چند سال اخیر بوده است که منجر شده تا پروژه‌هایی نظیر زیرگذر مرحوم هاشمی رفسنجانی و بزرگراه شمالی در این کلانشهر کلید زده شود.

پورزرندی با بیان این‌که بانک شهر در نظر دارد برای آبادانی هر چه بیشتر ایران ، 5000 میلیارد ریال دیگر از پروژه‌های مختلف را با تامین مالی حمایت کند، گفت: همکاری فی‌مابین با مدیران شهری، ایجاد بسترهای سرمایه‌گذاری در جهت توسعه شهر، فقرزدایی و توانمند‌سازی مردم جزء تمهیدات اصلی این بانک است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج