رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان گفت: ورزشکاران نابینا و کم بینا از بسیاری از امکانات محروم هستند.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا مظلومی ظهر دوشنبه در مجمع انتخاباتی ریاست هیأت ورزش‌های نابینایان استان گلستان، اظهار کرد: ورزشکاران نابینا و کم بینا با مشکلات بسیار زیادی رو به رو هستند که مهم‌ترین آن کمبود امکانات است.

وی افزود: هزینه‌های ورزش نابینایان باید واقعی شده و امیدواریم شرایط با کمک‌های دولت از طریق ارزش افزوده بهتر شود.

وی ادامه داد: مشکل معلولان برای تمام مردم است و ورزشکاران نابینا و کم بینا هم از ما تقاضای کمک و توجه بیشتری دارند و ما هم امیدواریم تا به این عزیزان خدمت کنیم.

درخشش دو و میدانی کاران نابینا در مسابقات جهانی

رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان با اشاره به عملکرد دو و میدانی کاران نابینای کشورمان در مسابقات قهرمانی جهان، خاطرنشان کرد: یک مدال طلا و دو مدال نقره حاصل تلاش پارا دو و میدانی کاران ما در رقابت‌های جهانی بود و انتظارات را برآورده کردند.

مظلومی تصریح کرد: سامان پاکباز در پرتاب وزنه مدال طلا و در پرتاب دیسک مدال نقره به دست آورد و سجاد نیک پرست هم در پرتاب نیزه موفق به کسب مدال نقره شد.

وی در خصوص اعزام تیم دو و میدانی جوانان نابینای کشورمان به مسابقات جهانی سوئیس گفت: دو ورزشکار بانو و دو نماینده مرد نابینا و کم بینای ما برای شرکت در مسابقات جهانی انگیزه خوبی دارند و مطمئن هستیم که با مدال برمی‌گردند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج