روز چهارشنبه ٤ مردادماه از فیلم کوتاه داستانی «ورما» هفتمین ساخته سهیلا پورمحمدی و به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان رودبار در سینما زیتون رونمایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از رودبار، روز چهارشنبه ٤ مردادماه از فیلم کوتاه داستانی «ورما» هفتمین ساخته سهیلا پورمحمدی و به تهیه کنندگی انجمن سینمای جوانان رودبار در سینما زیتون رونمایی خواهد شد.

پورمحمدی در این فیلم ١٨ دقیقه ای به زندگی یک خانواده جوان ٣نفره دامدار در ییلاقات رودبار می پردازد که مادر خانواده دامهایش را همچون فرزندش دوست میدارد وبرای نگهداری ازآنها دست به هر کاری می زند.

در این فیلم کوتاه آرمین حیدری به عنوان دستیار کارگردان ، آرمین یوسف زاده به عنوان تصویربردار وتدوینگر ، صدرا اصغری به عنوان منشی صحنه، علیرضادریادل به عنوان صدابردار ، بهزادجعفری به عنوان مدیر تولید ، هومن فاخته به عنوان عکاس و حدیث نیکرو، محمود فرضی نژاد و دنیا رحیمی (بازیگر خردسال) به عنوان بازیگران این فیلم با پورمحمدی همکاری داشتند.

این فیلم ساعت ١٨ و٣٠ دقیقه روز چهارشنبه ٤ مردادماه در سالن سینما زیتون مجتمع فرهنگی سینمایی انجمن سینمای جوانان رودبار با حضور مسئولین، فیلمسازان و علاقمندان رونمایی خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج