مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: کارآموز فنی و حرفه‌ای کرمانشاه در رشته طراحی فضای سبز به المپیاد جهانی مهارت امارات راه یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، داود ناصری امید مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه گفت: پوریا ویسی جهان‌آبادی کارآموز نخبه المپیادی آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه در ارزیابی نهایی به‌عنوان عضو تیم ملی المپیاد جمهوری اسلامی ایران در چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت حضور پیدا می‌کند.

وی بابیان اینکه چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت در مهرماه 96 در شهر ابوظبی کشور امارات برگزار می‌شود گفت: پوریا ویسی جهان‌آبادی به‌عنوان نفر برگزیده در رشته طراحی فضای سبز و عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به این مسابقات راه‌یافته است.

ناصری امید کشف استعدادهای حرفه‌ای جوانان را از اهداف برگزاری مسابقات ملی و جهانی مهارت دانست و افزود: ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت‌ها، ترویج و ارتقا فرهنگ مهارت‌آموزی، شناسایی کمبودها در آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و برنامه‌ریزی برای رفع آن‌ها، ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه‌ای و ایجاد انگیزش در جوانان برای کسب مهارت را از اهداف برگزاری مسابقات ملی و جهانی مهارت است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج