مدیرکل درمان تأمین اجتماعی استان با اشاره به خدمت رسانی به یک میلیون و 160 هزار نفر از مردم استان در بخش درمان گفت: در این بخش با دارا بودن یک بیمارستان، 13 مرکز درمانی، 2 پلیکلینیک تخصصی و نیز بخش‌های دیگر در حال خدمت رسانی به مردم هستیم.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، مدیر کل درمان تأمین اجتماعی استان در مراسم قدردانی از کارفرمایان و پزشکان تامین اجتماعی با اشاره به خدمت رسانی به یک میلیون و 160 هزار نفر از مردم استان در بخش درمان گفت : در این بخش با دارا بودن یک بیمارستان، 13 مرکز درمانی، 2 پلیکلینیک تخصصی و نیز بخش‌های دیگر در حال خدمت رسانی به مردم هستیم.

دکتر محمدحسین شهدی نژاد به ارتقاء هتلینگ بیمارستان رسول اکرم (ص) رشت اشاره و خاطر نشان کرد : این ارتقاء در 4 حوزه‌ی ساختمانی، تجهیزات، بهداشتی و خدماتی- رفاهی شکل گرفته و در حال حاضر در شاخص اعتبار سنجی این بیمارستان یکی از زیباترین بیمارستان‌ها بشمار می‌رود.

رییس بیمارستان رسول اکرم رشت به ارائه‌ی خدمات کاملاً رایگان در این بیمارستان اشاره و اظهار داشت : در این بیمارستان علاوه بر اجراء طرح حذف نسخه، نوبت گیری به صورت تلفنی و الکترونیکی در حال انجام است.

دکتر شهدی نژاد به خریداری مجهزترین MRI جهت نصب در این بیمارستان اشاره و خاطر نشان کرد : این بیمارستان یکی از مجهزترین سی تی اسکن‌های استان را نیز دارا است.

به گزارش موج، در خاتمه این مراسم با اهداء لوح سپاس از 7 پزشک برتر این مرکز درمانی و همچنین 23 کارآفرین نمونه توسط استاندار گیلان قدردانی شد.

همچنین نشان تأمین اجتماعی و لوح تقدیر از سوی مدیر کل تأمین اجتماعی و مدیر کل درمان به استاندار گیلان اهداء شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج