مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان گفت: خداوند توفیق به ما داد که در دستگاه اهل بیت(ع) مشغول به فعالیت هستیم و این مسئله یک موضوع ساده نیست، چون هرجا و هر قسمت که در این مجموعه باشیم خدمت به قرآن و اهل بیت(ع) است و باید قدردان این موهبت الهی باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، حجت الاسلام والمسلمین علیزاده، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان گفت: خداوند توفیق به ما داد که در دستگاه اهل بیت(ع) مشغول به فعالیت هستیم و این مسئله یک موضوع ساده نیست، چون هرجا و هر قسمت که در این مجموعه باشیم خدمت به قرآن و اهل بیت(ع) است و باید قدردان این موهبت الهی باشیم.

وی افزود: قدردان بودن به این معناست که یعنی حداقل در مسیر درست خود قرار گیریم ، همه قسمت های مجموعه اوقاف، از پایین ترین تا بالاترین همه باید بدانند یکسان هستند چون این  دستگاه، نهاد خدمتگزار است.

علیزاده همچنین گفت: انشالله بتوانیم در تمامی حوزه ها اینقدر موفق باشیم که در دستگاه یی که پیرو و خدمتگذار اهل بیت(ع) و حضرت حجت(عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری است سربلند باشیم .

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان همچنین گفت : جلسات خوبی در این چند وقت با معاونین، روسای ستادی و شهرستانی داشتیم و انصافا هیچ چیزی کمتر از استان های بزرگ نداریم البته نقاط ضعف هم داریم ولی با همه اینها تلاش می کنیم این موضوعات را با تلاش و یاری کلیه همکاران برطرف نماییم.

به گزارش موج، حجت الاسلام والمسلمین علیزاده که به تازگی به سمت مدیرکل اوقاف و امورخیریه گیلان منصوب شدند در طول نه روز از انتصاب خود ، جلسات فشرده ای حتی در ایام تعطیل با معاونین ، روسای ستادی و شهرستانی بهمراه کارشناسان هر قسمت ، به جهت شنیدن حرف ها و نظرات آنها برنامه ریزی و برگزار کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج