رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنگرود در خصوص برنامه های دهه کرامت در این شهرستان گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) همایش بزرگداشت امامزاده جواد(ع) موبندان در لنگرود برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از لنگرود، حجت الاسلام والمسلمین رمضانعلی پاکیزه، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان لنگرود در خصوص برنامه های دهه کرامت در این شهرستان گفت: همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه(س) همایش بزرگداشت امامزاده جواد(ع) موبندان در لنگرود برگزار خواهد شد.

پاکیزه خاطرنشان کرد: پنجمین روز از ماه ذی القعده به عنوان روز تجلیل از امامزادگان نامگذاری شده و آیین بزرگداشت مقام امامزادگان و بقاع متبرکه در دهه کرامت در این شهرستان نیز برگزار خواهد شد.

وی همچنین اشاره داشت: در لنگرود نیز این مراسم در روز سه شنبه ۳ مرداد ماه مصادف با سالروز ولادت کریمه اهل بیت از ساعت ۷ عصر در صحن آستان مقدس امامزاده جواد(ع) موبندان منعقد خواهد بود.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه لنگرود ادامه داد : در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت و حاج ابوذر روحی به مولودی خوانی خواهند پرداخت، همچنین در این مراسم از فعالان قرآنی و پیر غلامان و خادمان حرم مطهر امامزادگان شهرستان تجلیل خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج