معاون مدیرکل ورزش و جوانان استان گلستان گفت: در هفته دولت امسال ۳ پروژه ورزشی در مناطق روستایی و شهری استان گلستان افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، قاسمعلی برزمینی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس ورزش وجوانان شهرستان گمیشان با اشاره به اینکه در آستانه هفته دولت قرارداریم، اظهار داشت: در هفته دولت 3 پروژه قابل افتتاح داریم که سالن رزمی شهرستان گمیشان با اعتباری بالغ بر یک میلیاردتومان و 2 پروژه در روستاهای عطاآباد و صحنه از توابع شهرستان آق قلا با اعتباری بالغ بر2 میلیاردتومان افتتاح می‌شود.

وی افزود: از 27 صدم درصد ارزش افزوره مالیات، اعتبارات خوبی برای بخش ورزش تخصیص خواهد یافت که با تخصیص این اعتبارات تا پایان سال پروژه‌هایی که پیشرفت فیزیکی بیش از70 درصد دارند، به پایان خواهند رسید.

معاون مدیرکل ورزش وجوانان استان گلستان با اشاره به درپیش روبودن دومین دوره جام روستا  قهرمان در استان گلستان گفت: هماهنگی‌ها برای اجرای این واقعه ورزشی بزرگ نیز در مناطق مختلف استان انجام شده است.

برزمینی همچنین با اشاره به ماده 27 بودجه گفت: اداره کل ورزش وجوانان در قالب این ماده، آماده واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به بخش خصوصی و سرمایه گزاران با شرط در اختیارقرار دادن این پروره‎ها به مدت 15 تا 20 سال برای بهره‎برداری بخش خصوصی و سرمایه‎گزاران است.

وی اظهار کرد: سال 1395 سال خوب و خوشایندی در ورزش بوده، چرا که در این سال برای نخستین بار جزء استان‎های المپیکی در کشور شدیم.

معاون مدیرکل ورزش وجوانان استان گلستان ادامه داد: تلاش شما سبب شد که پس از وزارت ورزش و جوانان پس از استان‎های تهران، اصفهان و فارس در رتبه چهارم قرار بگیریم و یک جهش 12 پله‎ای داشته باشیم.

برزمینی تاکید کرد: دولت حمایت‎های خوبی از ورزش داشتند و اتفاقات خوبی در حوزه ورزش شاهد بودیم و مشکل اشتغال قهرمانان ورزش تا حد زیادی برطرف شده است.

در این مراسم بهرام چوگان به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان گمیشان معرفی و اززحمات 13ساله حاجی گلدی گرکز تقدیر شد و گرکز به عنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان آق قلا معرفی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج