مسوول واحد خواهران سازمان بسیج رسانه استان گلستان از برگزاری جشن «ریحانه بهشتی» ویژه فعالان رسانه استان همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، زهره رجبی امشب ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت دهه کرامت در گفت‎وگو با خبرنگاران اظهار کرد: جشن «ریحانه بهشتی» به مناسبت سالروز میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) عصر روز سه‎شنبه ساعت 17 در نمازخانه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه برنامه‎محوری سرلوحه اقدامات بسیج رسانه است، تصریح کرد: در این جشن معنوی میزبان فعالان رسانه و خانواده‎های آنان خواهیم بود، سخنران مراسم حجت‎الاسلام مهدی فاطمی‎منش کارشناس مذهبی صدا و سیما- استادیار صالحین بسیج رسانه استان گلستان است.

مسوول واحد خواهران سازمان بسیج رسانه استان گلستان از پیش‎بینی برنامه‎های متنوع در این جشن خبر داد و افزود: افرادی که اسامی آنها مزین به معصومه و فاطمه است هدایایی به رسم یادبود اهدا خواهد شد، به تعدادی از شرکت‎کنندگان در این مراسم نیز به قید قرعه جوایزی تقدیم می‎شود.

رجبی ابراز کرد: تلاش مجموعه بسیج رسانه این است تا در راستای تبیین فرهنگ اسلامی و بصیرت‎افزایی گام‎های ارزنده‎ای برداشته شود.

وی با تاکید بر اینکه رسانه نقش مهمی در فرهنگسازی ایفا می‎کند، گفت: مناسبت‎های تقویمی، جشن‎های ملی و مذهبی فرصت مغتنمی است تا با برنامه‎های منسجم و هدفمند به سمت الگوهای دینی و اعتقادی گام‎های موثری برداشته شود.

مسوول واحد خواهران سازمان بسیج رسانه استان گلستان با اشاره به اینکه حضرت معصومه (س) یک الگوی مناسب برای بانوان است، افزود: دختران باید الگوی اسلامی را سبک زندگی خودشان قرار دهند نه فرهنگ غربی که هیچ سنخیتی با دین و اعتقادات ما ندارد.

رجبی تاکید کرد: اگر جامعه با حجمی از آسیب‎ها و ناهنجاری‎های مختلف روبروست، باید این مهم را در عملکرد رسانه‎ها جست‎وجو کرد چراکه اگر آنها نقش خود را به درستی انجام دهند و به معنای واقعی کلمه چشم بینا و گوش شنوای جامعه باشند باید با رصد مشکلات و انتقال آن به مسئولان، افراد تصمیم‎گیر را مجاب به اقدام و عمل کنند.

وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‎های امروز جامعه اسلامی در وجود آسیب‎های اجتماعی است، گفت: گرچه اقداماتی از سوی مسئولان متولی انجام می‎شود اما بازخورد آن رضایت عمومی را برآورده نکرده است.

مسوول واحد خواهران سازمان بسیج رسانه استان گلستان افزود: رسانه با حساس‎سازی جامعه باید در راستای یک مطالبه عمومی اقدامات مفیدی انجام دهد که رسالت بسیج رسانه در این مسیر بسیار سنگین است.

رجبی عنوان کرد: هر یک از دستگاه‎های مختلف اگر ارتباط خود را با بسیج رسانه پررنگ‎تر کنند و در هر بخش اعم از موضوعات اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... در سایه خرد جمعی به یک برنامه جامع برسند یقینا خروجی آن به نفع مردم خواهد بود چراکه بسیج در هر عرصه‎ای «ما می‎توانیم» را به پشتوانه بسیج مردمی به اثبات رسانده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج