رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان گلستان گفت: دو باند توزیع مواد مخدر و بیش از ۳۸۲ کیلوگرم انواع مواد مخدر در گلستان کشف شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری پلیس، شعبان غربا اظهار کرد: برخورد با عناصر تهیه و توزیع قاچاق و موادمخدر یکی از مهمترین اولویت های پلیس استان گلستان است.

غربا  از فعالیت های پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان در طرح مبارزه با عناصر توزیع موادمخدر یاد و تصریح کرد: در این راستا دو باند توزیع موادمخدر شناسایی و بیش از ۳۸۲ کیلوگرم انواع موادمخدر در استان گلستان کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی گلستان خاطرنشان کرد: همچنین با تلاش ماموران پنج نفر از عناصر اصلی توزیع موادمخدر در استان دستگیر و هشت دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز توقیف شد.

شعبان غربا افزود: با تلاش ماموران انتظامی گلستان در ادامه ۳۶ خرده فروش موادمخدر نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

وی با بیان اینکه امروز موادمخدر به تهدیدی علیه امنیت ملی تبدیل شده است تاکید کرد: موادمخدر علاوه بر ضربه زدن به فرد موجب از بین رفتن سرمایه های جوان کشور می شود.

غربا در پایان گفت: در ریشه کن کردن اعتیاد تنها برخورد انتظامی کافی نیست و بسیج همگانی لازم است. 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج