رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی یکی از مراکز علمی مطرح مورد اعتماد جهانیان باشد و به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد و تنها هدفش خدمت به جامعه علمی کشور است .

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، دکتر علیرضا امیرتیموری دبیر هیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان در جلسه هیائ رئیسه دانشگاه ازاد اسلامی واحد رشت که با حضور رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تشکیل شد با تبریک انتصاب دکتر فرهاد رهبر به عنوان رئیس دانشگاه ازاد اسلامی کشور، ضمن ارائه آماری از عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یکی از بزرگترین دستآورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ، جایگاه رفیعی در تولید علم کشور دارد و این سازمان به تنهایی نیمی از بار آموزش عالی کشور را به دوش می کشد.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در جهت تولید علم نافع تلاش بیشماری را از خود نشان داده و ثابت کرد که می تواند به عنوان یکی از مراکز علمی مطرح در جهان مورد اعتماد جهانیان باشد و  به هیچ حزب و جناحی تعلق ندارد و تنها هدفش خدمت به جامعه علمی کشور است . لذا همه ما وظیفه سنگینی بدوش داشته و باید  همه با هم به سرپرستی ریاست هیات موسس و امناءو رئیس جدید دانشگاه در جهت تقویت این مجموعه بزرگ علمی تلاش روز افزون داشته باشیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان افزود:  دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت همزمان با ده واحد دانشگاهی دیگر در سال 1361 کار خود را در استان گیلان و شهر رشت شروع کرد و الان افتخار آن را دارد که فرزندانی از ایران اسلامی را جهت اداره کشور در سطوح مختلف پرورش داده است.

وی ادامه داد: رشته پرستاری و مامایی از رشته های اولیه دانشگاههای آزاد اسلامی استان گیلان بوده که در حال حاضر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، 526 نفر دانشجوی فعال در دو رشته پرستاری و مامایی مشغول ادامه تحصیل هستند.

دکتر امیرتیموری، ظرفیت های استان گیلان را بسیار بالا دانست و خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با وجود ظرفیت ها و پتانسیل های بیشماری که دارد آمادگی پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی را داشته و نیازمند همدلی و همراهی مسئولین ذیربط کشوری و استانی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج