قائم‌مقام شهردار کرمانشاه گفت: طرح حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی را در معاونت برنامه‌ریزی شهرداری کرمانشاه دنبال می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، عبدالمالکی گفت: طرح حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی را در معاونت برنامه‌ریزی شهرداری کرمانشاه دنبال می‌کنیم.

عبدالمالکی، قائم‌مقام شهردار کرمانشاه اظهار داشت: تفاهم‌نامه‌ای میان شهرداری کرمانشاه و دانشگاه رازی منعقدشده و همایش ملی "کرمانشاه وزندگی شهری" یکی از مفاد این تفاهم‌نامه است.

وی افزود: آیین‌نامه حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری نهایی شده و شهرداری در سرفصل‌های موردنیاز خود در حوزه شهرسازی، حمل‌ونقل و... اولویت‌ها را لحاظ و تبدیل به موضوعات پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی می‌نماید که تاکنون بیش از ۱۰۰ مورد به‌عنوان پیشنهاد موضوع پایان‌نامه احصاء و آماده‌شده است.

عبدالمالکی تأکید کرد: در حوزه مدیریت شهری کرمانشاه معتقد هستیم که تعاملات اجتماعی در حوزه اجرا و مردم و کار علمی باید تقویت شود و پیشرفت کرمانشاه را درگرو تعامل با همه شهروندان می‌دانیم.

وی یادآور شد: طرح حمایت از پایان‌نامه‌های ارشد را با عنوان حمایت از پروژه‌ها و طرح‌های پژوهشی در معاونت برنامه‌ریزی شهرداری کرمانشاه دنبال می‌کنیم.

قائم‌مقام شهردار کرمانشاه تصریح کرد: گسترش شهرنشینی امروزه باعث شده است که با مسائل و مشکلات خاصی در بحث مدیریت شهری وزندگی شهروندان مواجه باشیم و در این راستا برای توسعه و بالا بردن کیفیت زندگی در شهرها و مقابله با مسائل کنونی که در حوزه شهری وجود دارد باید با استفاده از دانش و نگاه علمی به مدیریت شهری بپردازیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج