مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای طرح سنجش «میزان رضایتمندی مشترکین خانگی و تجاری شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان گیلان» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، جمشید ظهیری مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اعلام این خبر عنوان نمود: با نزدیک شدن به اتمام گازرسانی در استان، افزایش سطح کیفی عملکرد و به تبع آن افزایش رضایتمندی مشترکین سرلوحه کار شرکت قرار گرفته است و در همین راستا شرکت گاز استان گیلان هم اکنون 16 پروژه کیفی را در دست اجرا دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان هدف از انجام طرح نظرسنجی را سنجش میزان رضایتمندی مشترکین و پرسنل شرکت گاز از نحوه ارائه خدمات عنوان نمود و اظهار داشت: این طرح با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی(مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران شعبه گیلان) اجرا می شود.

وی در خصوص اجرای این طرح گفت: این طرح در 16 شهرستان گیلان، بخش هاوروستاهای تابعه به شیوه نمونه گیری خوشه ای چند مرحله ای و با حضور 40 نیروی تحصیل کرده و آموزش دیده در قالب تیم های شهرستانی درحال اجرا می باشد.

ظهیری در پایان اظهار داشت: یکی از اهداف مهم شرکت گاز استان گیلان جلب رضایتمندی مشترکین عزیز می باشد و در این راستا شرکت گاز اقدامات گسترده ای در جهت بهبود کیفی ارائه خدمات به مشترکین انجام داده که راه اندازی سیستم رسیدگی به درخواست ها و شکایات،تلفن گویای 3414 و سامانه تلفنی 2000 جهت پرداخت صورتحساب گاز از جمله آنها می باشد و این شرکت به علت عملکرد مناسب در زمینه پاسخگویی به مشترکین موفق به دریافت گواهینامه های ISO10002 و ISO10004 شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج