رئیس هیئت فوتبال استان گیلان گفت: ورزشگاه سردارجنگل برای هفته اول رقابت‌های لیگ برتر آماده نمی‌شود و سه تا چهار مسابقه اول سپیدرود در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، فرامرز الماسخاله، رئیس هیات فوتبال گیلان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اولویت هیئت فوتبال آماده سازی ورزشگاه سردارجنگل برای میزبانی سپیدرود در مسابقات لیگ برتر است.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان افزود: آماده‌سازی چمن، نور، اسکوربورد، صوت و رختکن ورزشگاه سردارجنگل را در دستور کار قرار دادیم تا برای میزبانی مناسب سپیدرود در لیگ برتر آماده شود.

الماسخاله با بیان اینکه چمن ورزشگاه سردارجنگل انتخاب شده است افزود: با چندین شرکت جلسه برگزار کردیم و چمن، مورد تایید سازمان لیگ قرار گرفته و در ارتباط با نور ورزشگاه نیز با شرکت‌های مختلف وارد مذاکره شدیم.

رئیس هیئت فوتبال استان گیلان خاطر نشان کرد: ورزشگاه سردارجنگل برای هفته اول رقابت‌های لیگ برتر آماده نمی‌شود و سه تا چهار مسابقه اول سپیدرود در ورزشگاه شهید عضدی رشت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه سازمان لیگ معتقد است بازی‌های سپیدرود  باید در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شود بیان کرد: با رایزنی‌هایی که با سازمان لیگ انجام دادیم چند بازی اول را در ورزشگاه سردارجنگل بازی می‌کنیم و تا هفت بازی اول وقت داریم مسابقات را در سردارجنگل برگزار کنیم.

الماسخاله در ارتباط با میزبانی ملوان در ورزشگاه تختی انزلی اظهار داشت: مالک این استادیوم دولت است و درکل دولت باید به تیم‌های ملوان و سپیدرود کمک کند تا زیرساخت‌های لازم برای ورزشگاه‌های آن‌ها آماده شود.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج