مدیربازرسی و نظارت اتاق اصناف استان از کشف و معدوم کردن بیش از ۴ تن پرتقال خارجی قاچاق به ارزش ۲۴۰ میلیون ریال در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، فشارکی اظهار داشت: در بازرسی کارشناسان بازرسی و نظارت اصناف، این مقدار پرتقال قاچاق از میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان کشف و جمع آوری شد.

وی ارزش این محموله قاچاق را ۲۴۰ میلیون ریال اعلام کردو افزود :پرونده این تخلف برای بررسی بیشتر به مراجع قضایی تحویل داده شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بازرسی به عمل آمده توسط بازرسان مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان از یک واحد صنفی تخلیه بار در اصفهان، تعداد ۵۰ دستگاه الکتروپمپ و ۵۵ دستگاه الکتروموتور خارجی قاچاق کشف و جمع آوری شد، بیان داشت: ارزش این اقلام جمعا ۳۱۵ میلیون ریال برآورد شده که برای انجام سیر مراحل قانونی تحویل مراجع ذیصلاح شد.

مدیربازرسی و نظارت اتاق اصناف استان ادامه داد: در بازرسی دیگر بازرسان مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان از یک واحد صنفی تخلیه بار در اصفهان، مقدار ۷۰۰ کیلوگرم سیم مسی خارجی قاچاق، به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال کشف، جمع آوری و برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع ذی صلاح شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج