رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان از دعوت پنج کونگ فوکار گیلانی به تیم ملی خبر داد

به گزارش خبرگزاری موج از رشت، رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی استان گیلان گفت: در پایان رقابت های کونگ فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در سنندج ، با نظر کمیته فنی این مسابقات، پنج ورزشکار این استان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

مجید مهروانی افزود: بر این اساس ، پیام مژدهی ، سهیل رستمی ، سعید صفری ، فرزاد عظیمی و شاهرخ فلکی از گیلان به اردوی تیم ملی کونگ فو دعوت شدند تا در رقابت های آسیایی 2017 حضور یابند.

وی اظهار کرد: گرچه در رقابت های کونگ فو قهرمانی کشور ، چهار کونگ فو کار گیلانی موفق به کسب مدال شدند، اما در مجموع پنج کونگ فوکار این استان با ارائه بازی ها و اجرای تکنیک های زیبا به اردو راه یافتند.

رئیس هیات کونگ فو و هنرهای رزمی گیلان ادامه داد: در پایان این رقابت ها ، سهیل رستمی از گیلان در وزن 78- کیلوگرم موفق به کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی کشور شد.

مهروانی اضافه کرد: پیام مژدهی در وزن 58- کیلوگرم ، سعید صفری در وزن 88- کیلو گرم و فرزاد عظیمی در وزن 93- کیلوگرم دیگر ورزشکاران گیلانی موفق به کسب مدال برنز شدند.

وی خاطرنشان کرد: در رقابت های کونگ فو نیمه آزاد قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ، زبده ترین ورزشکاران این رشته رزمی از سراسر کشور درسنندج با هم به رقابت پرداختند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج