فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا بر ضرورت تسریع در رفع موانع و مشکلات مسکن مهر آستارا تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از آستارا، یونس رنجکش در جلسه مشترک مسؤولان مرتبط با پروژه مسکن مهر آستارا و هیات تسویه که با حضور نماینده این شهرستان برگزار شد گفت: حل مشکل مسکن مهر آستارا باید از اولویت های دستگاه های مرتبط باشد و فرمانداری نیز پی گیر این موضوع است تا هرچه سریعتر این پروژه به سرانجام برسد تا متقاضیان به حق خود برسند.

وی ادامه داد: بسیاری از اقشار آسیب پذیر با اعتماد به وعده های داده شده به امید اینکه روزی خانه دار شوند در این پروژه ثبت نام کرده اند و تمام اندوخته خود را در این زمینه پس انداز نمود اند و این جفایی بیش نیست که عده ای با سودجویی در پی عدم نظارت کافی که در گذشته صورت گرفته است این مشکلات را برای مردم ایجاد کنند.

وی افزود: تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات ایجاد شده قرار داده ایم و با توجه به اقدامات انجام گرفته و پی گیری های قضایی که انجام می گیرد این پروژه  به زودی تعیین تکلیف می شود.

وی یادآور شد: اگر سواستفاده ای در این پروژه شده باشد مطمئنا از سوی دستگاه های نظارتی و قضایی به آن رسیدگی می شود اما این امر نباید بر اجرا و تکمیل شدن مسکن مهر خللی وارد کند.

وی اظهار داشت: از هیات تسویه و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی  انتظار داریم هرچه سریعتر نسبت به تکمیل پرونده ها اقدام  و اطلاعات مربوطه را برای همکاری و تصمیم گیری ها در اختیار فرمانداری قرار دهند.

فرماندار آستارا افزود: در اجرای این پروژه کوتاهی هایی در گذشته شده است که امید داریم با هماهنگی های ایجاد شده بتوانیم هرچه سریعتر بخشی از واحد ها را تحویل متقاضیان دهیم.

وی گفت: تاکنون چندین جلسه برای مشکل مسکن مهر 900واحدی آستارا در فرمانداری برگزار شده است .درادامه  این جلسه ولی داداشی نماینده آستارا نیز ضمن تشکر از پی گیری های فرماندار خواستار رسیدگی فوری به پروژه مسکن مهر آستارا شد و اظهار داشت هماهنگی هایی با وزارت راه و شهرسازی ومسؤولان مسکن مهر کشور برای کمک به این پروژه در آستارا انجام گرفته است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج