مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان با اشاره به حادثه انفجار امروز یک ساختمان در بهبهان و تخریب سه واحد مسکونی در پی آن، گفت: این حادثه دو کشته و هفت مصدوم برجای گذاشت.

به گزارش خبرگزاری موج رضا رفیعی اظهار کرد: ساعت 06:10 امروز، انفجار یک ساختمان مسکونی به‌علت نشت گاز در انتهای خیابان تختی جنب دامپزشکی بهبهان به مرکز فوریت‌های پزشکی دانشکده پزشکی بهبهان گزارش شد.

وی با بیان این‌که این حادثه منجر به تخریب سه واحد مسکونی از یک مجتمع شد، افزود: بلافاصله آمبولانس‌های اورژانس از سه پایگاه شهری به محل حادثه اعزام و با کمک نیروهای امدادی هلال احمر، آتش‌نشانی، نیروی انتظامی و اهالی منطقه کار امدادرسانی آغاز شد.

مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی خوزستان تصریح کرد: در این حادثه دو نفر از ساکنان این مجتمع به علت درصد بالای سوختگی در محل حادثه جان باختند. همچنین پس از خارج کردن هفت مصدوم این حادثه از زیر آوار، کار انتقال مصدومان به بیمارستان‌های شهیدزاده و تامین اجتماعی انجام شد.

رفیعی ادامه داد: در حال حاضر یک نفر از مصدومان این حادثه به علت شدت جراحات در اتاق عمل است و یک مصدوم دیگر نیز به دلیل درصد سوختگی بالا به منظور ادامه مراحل درمانی به بیمارستان سوانح و سوختگی طالقانی اهواز اعزام شده است.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج