صبح امروز و با حضور مسئولین و مردم قدرشناس و انقلابی قزوین، پیکر مطهر حجت‌الاسلام سید جواد موسوی شالی، یادگار عزیز حضرت آیت‌الله سیدحسن موسوی شالی(رحمه‌الله علیه) تشییع شد.

به گزارش خبرگزاری موج، صبح امروز و با حضور آیت‌الله عبدالکریم عابدینی نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین، فریدون همتی استاندار، آیت‌الله علی اسلامی و حجت‌الاسلام مجید تلخابی نمایندگان استان در مجلس خبرگان رهبری و جمعی از مسئولین و مردم قدرشناس قزوین، پیکر مطهر حجت‌الاسلام سید جواد موسوی شالی، ابوالشهید و فرزند آیت‌الله سید حسن موسوی شالی(رحمه‌الله علیه) از امامزاده اسماعیل تا گلزار شهدای قزوین تشییع شد و آیت‌الله عابدینی نیز در امامزاده حسین(ع) بر پیکر وی نماز اقامه کرد.

پیکر حجت‌الاسلام موسوی شالی پس از تشییع در قزوین به محل برگزاری نماز جمعه تاکستان منتقل خواهد شد و پس از وداع با پدر شهید سید کمال موسوی در تاکستان، پیکر این عالم ربانی به زادگاهش شهر شال منتقل و از ساعت 18 از ابتدای بلوار امام خمینی(س) این شهر تشییع و در گلزار شهدای شهر شال به خاک سپرده خواهد شد.

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه به مناسبت رحلت حجت الاسلام سیدجواد موسوی شالی

آیت‌الله عابدینی در پیامی ارتحال عالم مجاهد و سلاله السادات حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد موسوی‌شالی را تسلیت گفت

به گزارش ایسنا منطقه قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه قزوین، در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدجواد موسوی‌شالی، یادگار آیت‌الله سیدحسن موسوی‌شالی را به مردم شریف استان قزوین تسلیت گفت.

در این پیام تسلیت آمده است: با تاثر و اندوه خبر ارتحال عالم مجاهد و سلاله السادات حجت‌الاسلام و المسلمین حاج سیدجواد موسوی‌شالی را دریافت کردم. آن روحانی خدوم و یادگار آیت‌الله سیدحسن موسوی‌شالی، عمر شریف خود را در محضر پدر گرانقدرشان در راه تبلیغ دین، ترویج احکام الهی و گره گشایی از کار مردم گذراند و در سال های دفاع مقدس، فرزند خویش را در جبهه های نبرد حق علیه باطل، تقدیم انقلاب کرد.


اینجانب درگذشت آن روحانی پارسا و واعظ وارسته را به بیت معزز آیت‌الله موسوی‌شالی، جامعه معظم روحانیت استان، مردم شریف استان قزوین، مخصوصا مردم انقلابی منطقه شال و تاکستان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال برای آن عالم متقی، رحمت و رضوان و برای بازماندگان و علاقه‌مندان وی صبر و اجر مسئلت دارم.
 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج