مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از سفر معاون دبیر کل فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در بخش همکاری های بین المللی به اصفهان در چند روز آینده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، مومنی با بیان این خبر اظهار داشت : آقای فین جرال رود به منظور بازدید از توانمندی های جمعیت هلال احمر استان اصفهان و تبادل اطلاعات و تجربه و گسترش همکاری های مشترک فی مابین پس از دیدار با ریاست جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در تهران، همکاری مشترک به اصفهان سفر خواهد کرد.

وی تصریح کرد: در این سفرمعاون دبیر کل فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر ضمن دیدار با مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان و بازدید از مرکز بین المللی آموزش های تخصصی امداد و نجات اصفهان و مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان، از اماکن دیدنی و تاریخی شهر اصفهان بازدید خواهند داشت.

گفتنی است: با توجه به ظرفیتها و توانمندی های جمعیت هلال احمر استان اصفهان پیشتر نیز بسیاری از مقامات فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر از جمله دبیرکل ، رئیس و نایب رئیس کمیسیون جوانان فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر و دیگر مسئولین بلندپایه فدراسیون از اصفهان بازدید کرده اند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج