رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت :فردی که با درج آگهی فروش مبلمان در سایت دیوار از از شهروندان کلاهبرداری می کرد توسط ماموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ سید مصطفی مرتضوی بیان داشت :در پی شکایت یکی از شهرونری مودان مبنی بر اینکه فردی با درج یک آگهی مبنی بر فروش مبلمان در سایت دیوار از او کلاهبرداری کرده بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت.

وی ادامه داد: فرد خریدار با مشاهده آگهی با درج کننده آن تماس می گیرد که فروشنده تقاضای مبلغی به عنوان بیعانه از خریدار می کند و پس از دریافت بیعانه تلفن خود را خاموش و جوابگو نمی باشد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه این پرونده دو شاکی دیگر نیز داشته افزود: ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و موفق شدند فرد کلاهبردار را شناسایی و پس از هماهنگی بامقام قضائی دستگیر کنند.

سرهنگ مرتضوی در پایان با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: بازار تجارت الکترونیک و خرید و فروش های اینترنتی امروزه بسیار رونق داشته و در حال رشد نیز می باشد اما در این میان افراد سودجویی نیز حضور داشته و قصد فریب و کلاهبرداری از کاربران را دارند چیزی که کابران باید در دنیای مجازی یاد بگیرند این است که به هیچ عنوان به افراد غریبه اعتماد نکنند و بابت جنسی که آن را تحویل نگرفته اید پولی پرداخت نکنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج