یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع، ابزار، ماشین‌آلات و تولیدات فلزات گران‌بها و سنگ‌های قیمتی ۲۰ تا ۲۳ تیرماه با حضور ۱۱۷ مشارکت‌کننده در اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، نمایشگاه این دوره با حضور نمایندگانی از استان‌های تهران، اصفهان، هرمزگان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و یزد در 9500 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار خواهد شد.

همچنین نمایندگان فروش محصولات کشورهای آلمان و ژاپن در این دوره حضور یافته‌اند.

10شرکت ایتالیایی نیز در زمینه ماشین‌آلات و تجهیزات طلا و جواهر به ارائه محصولات و خدمات خود می‌پردازند که در کنار غرفه بخش بازرگانی سفارت ایتالیا و غرفه اتحادیه تولیدکنندگان ماشین‌آلات طلا و جواهر ایتالیا، در مجموع 144 مترمربع و 12 غرفه از این نمایشگاه را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین یک شرکت از کشور ترکیه در 36 متر مربع فضای نمایشگاهی به ارائه تجهیزات و ماشین‌آلات طلا می‌پردازد.

مشارکت‌کنندگان داخلی نیز در زیرگروه‌های ماشین‌سازی، ابزار آلات، مصنوعات طلا، جواهر، نقره، سنگ‌های تزیینی، تراش سنگ‌های قیمتی، مخراجکاری، تجهیزات و صنایع وابسته و فعالیت‌های علمی –آموزشی مرتبط فعالیت دارند.

در نمایشگاه امسال، متراژ بخش ماشین‌آلات نسبت به سال گذشته افزایش‌یافته است.

این نمایشگاه از ساعت 16 تا 22 روزهای مذکور میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است. همچنین به‌منظور بازدید متخصصان ساعت 9 تا 12 روز جمعه 23 تیرماه در نظر گرفته‌شده است.

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج