- فرماندار گرگان گفت: بیشتر ساکنین روستای قزاق محله را اتباع بیگانه تشکیل می‌دهند و باید برای ساخت مدرسه در این روستا از منابع بین‌المللی بهره ببریم.

به گزارش خبرگزاری موج، سید عباس حسینی عصر چهارشنبه در کارگروه آسیب‌های اجتماعی که در روستای آسیب‌پذیر قزاق محله گرگان برگزار شد، اظهار کرد: عمق آسیب‌های اجتماعی در شهر ما کم نیست و کار کردن در این زمینه وظیفه همه دستگاه‌هاست.

وی افزود: باید شرایط موجود را بسنجیم و بعدازآن طرح مناسبی برای برطرف کردن مشکلات ارائه دهیم.

الویت طرح شهید شوشتری مناطق نامناسب باشد

حسینی بابیان اینکه باید اولویت اجرای طرح شهید شوشتری را به مناطقی اختصاص دهیم که چهره مناسبی ندارند، اظهار کرد: انتظار داریم در این نشست‌ها حاشیه‌نشینی را مهار کنیم و اجازه ندهیم رشد کند.

فرماندار گرگان گفت: یک‌چهارم جمعیت استان گلستان در شهر گرگان و روستاهای اطراف آن وجود دارد و من از دستگاه‌ها می‌خواهم نگاه ویژه‌ای به شهر گرگان داشته باشند.

حسینی ادامه داد: روستای قزاق محله روستایی است که بیشتر جمعیت آن را افراد غیربومی تشکیل می‌دهند و هر فعالیتی که در آن انجام می‌شود باید به‌عنوان زیرساخت در نظر گرفت.

وی افزود: ازآنجایی‌که بیشتر ساکنین روستای قزاق محله را اتباع بیگانه تشکیل می‌دهند باید برای ساخت مدرسه در این روستا از منابع بین‌المللی بهره ببریم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج