دکتر امید قادری در نشست مشترک با مسئولان سپاه نبی اکرم (ص) با اشاره به آسیب‌های اجتماعی موجود در استان، بر استفاده از لزوم بهره‌گیری از ظرفیت سپاه در بحث مسکن نیازمندان، کنترل آسیب‌ها و پیشگیری از اعتیاد تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه قادری بیان داشت: قطعاً ورود سپاه برای برطرف کردن آسیب‌های اجتماعی می‌تواند بسیار تأثیرگذار باشد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تجمیع اعتبارات و همکاری دستگاه‌های عضو شورای فرهنگی و اجتماعی استان را از دیگر راهکارهای برطرف‌کننده آسیب‌های اجتماعی در استان اعلام کرد.

دکتر قادری یادآور شد: بسیج ظرفیت بسیار خوبی در انجام فعالیت‌ها و اقدامات اجتماعی دارد که می‌تواند مورداستفاده قرار بگیرد.

این مقام مسئول با ارائه پیشنهاد تشکیل بسیج مددکاران در استان، این اقدام را راهکاری برای شناسایی آسیب‌ها و معضلات اجتماعی ذکر کرد.

بیاتی نماینده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه نیز در این نشست با تقدیر از زحمات مدیرکل بهزیستی استان در ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف بهزیستی، گفت: سپاه آمادگی برگزاری کارگاه‌های آموزشی در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را دارد.

در این نشست از سوی سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از خدمات و تلاش‌های دکتر قادری مدیرکل بهزیستی استان، خانم روشنیان مدیر شیرخوارگاه معتضدی و خانم محمدی مدیر مرکز سالمندان شمیم مهر تقدیر شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج