معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از سهم ٤/٨ درصدی کرمانشاه از طرح کارورزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، رضا رحیمی در همایش تجلیل ازصنعت گران افزود: وضعیت برخی شهرک‌های صنعتی کرمانشاه مناسب و در شان یک مجموعه صنعتی نیست.

وی با بیان اینکه در سال 92 اعلام شد که کرمانشاه 21 شهرک و ناحیه صنعتی دارد، اظهار کرد: وقتی به دیدن برخی از این شهرک‌ها رفتیم چیزی جز چند تیر برق نداشتند.

وی گفت: اگر چه با اقداماتی که طی این سال‌ها صورت گرفته وضعیت بهتر شده، اما هنوز هم شرایط برخی از شهرک‌های کرمانشاه مناسب نیست.

رحیمی یادآوری کرد: باید تدابیری اندیشیده شود شهرک‌هایی که در حیطه اختیار شهرداری قزوین هستند خارج شوند، زیرا هیچ کار عمرانی و زیرساختی مناسبی برای آنها انجام نشده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه ادامه داد: خوشبختانه در سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه 20 میلیارد تومان برای تکمیل زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی استان در نظر گرفته شد که اکنون بخش قابل‌توجهی از این بودجه در شهرک صنعتی زاگرس هزینه شده و پروژه‌های خوبی در این شهرک در دست اجرا است.

وی ابراز امیدواری کرد، با تزریق این اعتبارات، شاهد بهبود وضعیت شهرک‌های صنعتی استان باشیم.

مهندس رحیمی در ادامه با اشاره به اینکه دولت رأی مردم کرمانشاه را دیده و تلاش می‌کند مشکلات استان را حل کند، افزود: برای مثال در طرح کارورزی کرمانشاه از جمله استان‌هایی است که بیشترین میزان اعتبارات برای آن در نظر گرفته‌شده است.

وی تصریح کرد: اگرچه ما کمتر از 2.5 درصد سهم جمعیت کشور را داریم، اما سهمی که در طرح کارورزی برای ما در نظر گرفته‌شده حدود 4.8 درصد است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج