مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: جشنواره کودک و نوجوان امسال با یک قوت و شور و هیجان بیشتری برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، ارزانی اظهار داشت: با توجه به اینکه جشنواره کودک و نوجوان با یک وقفه یکساله در اصفهان برگزار شد، شاهد شور و هیجان زیادتر و همچنین قوت بیشتری در برپایی جشنواره بودیم.

وی بیان داشت: امیدواریم که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد در اختتامیه سی امین دوره جشنواره، برگزاری جشنواره کودک به شکل ثابت در اصفهان تثبیت شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان تصریح کرد: استقبال مردم اصفهان در این دوره از جشنواره بی سابقه بوده است.

وی با اشاره به اینکه حضور نسل جوان سینمایی در سی امین دوره جشنواره بسیار پر رنگ بود ، ادامه داد: حتی حضور خیل کثیری از اهالی هنر و سینما و نسل جوان در کارگاه های این دوره از جشنواره قابل تقدیر بود.

ارزانی با اشاره به اینکه برگزاری کارگاه های آموزشی وجه علمی خوبی به جشنواره داده است و اضافه کرد: قول حمایت های وزارتخانه و شهرداری  از  اصفهان در سال های آینده میتواند مهمترین دستاورد برگزاری سالانه این جشنواره در اصفهان باشد.

وی ادامه داد: وجود آن شور و هیجان و نشاط بچه های سینمایی و کارهای فاخری که در اصفهان صورت گرفته است از دیگر دستاوردهای برگزار جشنو.اره است.

وی گفت: برگزاری مراسم های نکوداشت و بزرگداشت از چهره‌های هنری یک کار بزرگ و زیبایی بود که در این دوره از جشنواره شاهد آن بودیم.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج