سرمربی تیم ملی والیبال 19 بازیکن را برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی دعوت کرده است که نام 3 والیبالیست اصفهانی در بین دعوات‌شدگان دیده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرمربی تیم ملی والیبال 19 بازیکن را برای حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی دعوت کرده است که نام 3 والیبالیست اصفهانی در بین دعوات‌شدگان دیده می‌شود.

امیر غفور، محمد‌جواد معنوی‌نژاد و مسعود غلامی بازیکنان اصفهانی هستند که باید به همراه سایر ملی‌پوشان از ساعت 11 روز شنبه 17 تیر‌ ماه در فدراسیون والیبال حاضر شوند.

تیم ملی والیبال خود را برای حضور در مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا آماده می‌کند که در 2 گروه برگزار می‌شود که از هر گروه دو تیم سهمیه مسابقات جهانی را کسب می‌کنند.

شاگردان کولاکوویچ در تیم ملی از 19 تا 23 مرداد‌ ماه با تیم‌های چین، کره جنوبی، قزاقستان و قطر رقابت می‌کنند، این بازی‌ها به میزبانی اردبیل برگزار خواهد شد.

اسامی سایر دعوت‌شدگان به تیم ملی والیبال به این شرح است: سعید معروف، سید‌محمد موسوی، عادل غلامی، فرهاد قائمی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد سال‌افزون، محمدطاهر وادی، رضا قرا، فرهاد نظری‌افشار، مجتبی میرزاجانپور، سامان فائزی، مهدی مرندی، مصطفی حیدری، طیب عینی، علی‌اصغر مجرد و امیرحسین اسفندیار.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج