یک سهامدار فعال در رویداد شتاب‌دهنده تیک گفت: سرمایه‌گذاری در طرح‌های فارغ‌التحصیل از این رویداد علمی به‌مراتب سودآورتر و درعین‌حال اشتغال‌زاتر از طرح‌های زمان‌بر و یا تسهیلات بانکی است.

احمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری موج کرمانشاه، با اشاره به برگزاری سومین رویداد کارآفرینی "تیک" در روز 14 تیرماه در کرمانشاه، ابراز داشت: تلاش ما این است که با برگزاری این رویدادها جنبشی برای اثرگذاری بر فرهنگ کارآفرینی استان و منطقه ایجاد کنیم که بتواند پایه‌های اصلی کارآفرینی با بازه زمانی کوتاه را در سطح جامعه گسترش دهیم.

وی طرح و ایده‌های کاربردی در شتاب‌دهنده تیک را قابل‌تعمیم به سایر نیازهای کشوری عنوان کرد و افزود: ما در شتاب‌دهنده در کنار تمام خدمات دفتر کار، مشاوره و آموزش، بحث سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر را برای صاحبان ایده انجام می‌دهیم و شرکت‌های استارت آپ دیگر نگرانی بابت سرمایه نخواهند داشت و تنها دغدغه آن‌ها باید بحث کار سخت و تلاش باشد.

احمدیان بابیان اینکه سومین رویداد کارآفرینی "تیک" در روز 14 تیرماه هم‌زمان با جشن پایان اولین دوره پیش شتاب دهی شتاب‌دهنده تیک است، گفت: در این رویداد 10 تیم (استارت آپ) که طی دو ماه گذشته در فضای شتاب‌دهنده آموزش‌دیده‌اند به ارائه طرح خود خواهند پرداخت، طرح‌هایی که هرکدام می‌تواند بخش اعظمی از خدمات شهری استان و کشور را تسهیل کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج