رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از موافقت با ابطال انتخابات شوراها در شهر منصوریه از توابع استان خوزستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، محمد محمودی شاه‌نشین رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها؛ از تایید ابطال انتخابات شوراها در شهر منصوریه از توابع استان خوزستان خبر داد.

وی ادامه داد: طی جلسه امروز هیئت مرکزی درباره 8 شهر که پیشنهاد ابطال کلی یا تعدادی از صندوق‌های آنها بیان شده بود مطرح شد که در نهایت با ابطال انتخابات در شهر منصوریه موافقت شد.

نماینده مردم شهر قدس و شهریار تصریح کرد: صدرای شیراز، کهریزک، پرند تهران، چهاردانگه، شریف‌آباد، اردبیل، جزیره میناب و بندرعباس شهرهایی بود که مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد به دلیل کمبود و نقص برخی مدارک و استعلامات تا دو روز آینده برای تصمیم‌گیری نهایی تکمیل شود.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها خاطرنشان کرد: در روز سه‌شنبه جاری نیز انتخابات شوراها در سه شهر دیگر هم بررسی خواهد شد.

شهر منصوریه با جمعیتی بالغ بر 6500نفر در 5 کیلومتری شمال شرقی بهبهان ازتوابع استان خوزستان به فاصله 4کیلومتری رودخانه مارون وکارخانه سیمان واقع است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج