رئیس ستاد اسکان آموزش وپرورش استان گلستان گفت: محل‌های اسکان در تابستان ۹۶ در استان گلستان برای خدمات بیشتر به فرهنگیان ارتقاء پیدا کرده و اسکان مسافران تابستانی در مدارس استان تاکنون ۳ برابر افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج، قربانعلی عرب‌احمدی ظهر امروز درباره میزان اسکان مسافران تابستانی در مدارس استان اظهار داشت: در تابستان سال 96 بر ای خدمات بیشتر وبهتر به فرهنگیان کشور 17 پایگاه در گلستان  در نظر گرفته شد.

رئیس ستاد اسکان آموزش وپرورش استان گلستان تصریح کرد: 118 مدرسه و 941 کلاس درس  با همکاری 395 فرهنگی در ایام تابستان در طرح اسکان فرهنگیان در استان مهیا شده است.

وی درباره وضعیت کلاس‌های درنظر گرفته شده برای اسکان تابستان96 گفت: از 941 کلاس در نظر گرفته شده تعداد 206 کلاس به صورت ویژه، تعداد 584 کلاس به صورت نوع الف و 151 کلاس به صورت نوع ب تجهیز شده‌اند.

عرب احمدی تاکید کرد: در اسکان امسال تلاش شده رضایت‌مندی همکاران بیشتر فراهم شود و تجهیزات بهتری  در مدارس به کار گرفته شود.

مسئول ستاد اسکان فرهنگیان آموزش وپرورش گلستان افزود: در اجرای این طرح آموزش و پرورش امسال کلاس های درجه ج را از رده خارج کرده و در کلاس های ویژه، کلاس های درجه الف وب به فرهنگیان خدمات داده می شود.

عرب احمدی تاکید کرد: از ابتدای تیر تا کنون بیش از 3هزار نفر از محل‌های اسکان آموزش وپرورش استفاده کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه پارسال که یک‌هزار نفر استفاده کرده‌اند افزایش 3 برابری داشته است.

دبیر ستاد اسکان آموزش و پرورش استان گلستان اظهار کرد: آموزش و پرورش همه‌ ساله در ایام نوروز و فصل تابستان با آغاز مسافرت فرهنگیان و دیگر اقشار جامعه، آموزش و پرورش با تجهیز و ساماندهی مدارس و کلاس‌ها به مسافران خدمات اسکان را ارائه می‌دهد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج