سازمان بسیج رسانه استان گلستان اعتراض خود را به مطالب موهن و انحرافی فصل‌نامه استارباد در استان گلستان و تطهیر جلادان منافق و تروریست در این فصل‌نامه، اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سازمان بسیج رسانه استان گلستان به مطالب موهن و انحرافی فصلنامه استارباد  با صدور بیانیه‌ای واکنش نشان داد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: "مقام معظم رهبری اخیرا با اشاره به جنایات منافقین تروریست، تأکید فرمودند که نباید جای شهید و جلاد عوض شود، اما متأسفانه در شهر گرگان "فصلنامه استارباد" در شماره 8 خود با تعریف و تمجید از افراد معدوم و زندانی سازمان منافقین، دست به حرکت مرموزی برای تطهیر آن در فضای فرهنگی و سیاسی استان گلستان زده ‌است.

مسئولان این فصلنامه در حالی به تمجید و تطهیر از سازمان منافقین می‌پردازند که این سازمان در طول سال‌های گذشته با حمایت آمریکا، اروپا، اسرائیل و عربستان جنایات بی‌شماری را بر علیه جمهوری اسلامی مرتکب شده، مخصوصاً خوش خدمتی‌های آنان به ارتش متجاوز صدام در دوران دفاع مقدس، ترور، شکنجه، بمب‌گذاری و شهید و مجروح کردن ده‌ها‎ هزار‎ نفر از مردم مسلمان ایران از جمله جاسوسی از مراکز حساس و ترور دانشمندان هسته‌ای که به‎دست این سازمان تروریستی صورت‎گرفته، جنایاتی نیست که از خاطر ملت ایران محو شود.

جای شگفتی است که فصلنامه "استارباد" با مجوز وزارت ارشاد و یارانه مطبوعات، بدون اشاره به جنایات بی‌شمار سازمان منافقین و مارکسیست‌ها، آنها را انقلابیون واقعی معرفی نموده و به مثبت‌نمایی از آنان پرداخته است، و در عوض با توهین به حضرت‌امام‌خمینی(ره) او را رهبر 13 ماهه اواخر انقلاب معرفی کرده و مبارزان طرف‌دار ایشان را که شامل انبوه بیکرانی از مردم فداکار، شهیدپرور ، جانباز و ایثارگر هستند و خون‌دل‌های زیادی از منافقین خورده‌اند، این یاران راستین امام را افرادی بی‌سواد و انقلابی‌نما معرفی می‌کند! آیا تطهیر منافقین در یک نشریه رسمی  دهن کجی به مقدسات انقلاب اسلامی نیست؟!

علاوه بر این فصلنامه فوق در شماره‌های متعدد به تعریف و تمجید از دوران منحوس رژیم پهلوی، و نیز ملی‌گراها، اُمتی‌ها ، جریان مکتب‌علی، کمونیست‌ها ، جریانات و افراد مخالف نظام جمهوری اسلامی پرداخته و کتاب‌هایی که تاریخ واقعی انقلاب اسلامی است را زیر سوال برده و با جریانات فرهنگی و سیاسی برانداز و سکولار داخل و خارج کشور هم‌صدا شده‌است، بدون شک این امر مغایر با ارزش‌های انقلاب اسلامی و قانون مطبوعات می‌باشد.

نهادهای فرهنگی و سیاسی لازم است به‌ جای سکوت و بی‌خبری، با انجام وظایف قانونی و نظارتی خود، با چنین مطبوعاتی که به جای تمجید از شهدا، از جلادان منافق و تروریست حمایت می‌کنند و با دهن‌کجی به ارزش‌های انقلاب اسلامی، مدافع جریانات برانداز هستند، برخورد قانونی کنند."

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج