ثبت نام برای بهره مندی واحدهای مختلف صنعتی از تسهیلات مالی طرح رونق تولید در سامانه بهین یاب از سر گرفته شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان گفت: واحدهای صنعتی، کشاورزی، معادن، اصناف و خدمات که پارسال  موفق به ثبت نام برای تسهیلات طرح رونق تولید در سامانه بهین یاب نشدند برای ثبت نام به پایگاه اینترنتی این سامانه به نشانی http://behinyab.ir در قسمت فرآیند طرح رونق تولید 96 مراجعه کنند.

احمدیه اظهار داشت: بررسی ثبت نام ها و پرونده های مربوطه در داخل استان انجام و در سه بخش سرمایه در گردش، طرح های با پیشرفت بالای 60درصد و نوسازی و ارتقای ماشین آلات پرداخت می شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تعداد واحدهای تولیدی و صنعتی در استان اصفهان را حدود 9 هزار و 150واحد اعلام کرد وگفت:از سال گذشته تا کنون حدود 400 واحد به آمار استان اضافه و از طرفی تعدادی واحد به دلیل راکد بودن و پیشرفت نکردن با وجود اخذ جواز تاسیس از فهرست حذف شدند.

وی تصریح کرد: امسال 300هزار میلیارد ریال اعتبار  برای پرداخت این تسهیلات در کشور در نظر گرفته شده  که در بخش سرمایه در گردش برای حدود 10 هزار واحد، در بخش طرح های با پیشرفت بالای 60 درصد برای 6 هزار واحد و در بخش نوسازی ماشین آلات برای پنج هزار واحد در سراسر کشور پرداخت می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج