رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از امحای بیش از 20 تن انواع مواد مخدر غیر قابل استحصال به مناسبت گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان ، سرهنگ سید تقی حسینی گفت: هفته مبارزه با مواد مخدر همه ساله از پنجم تیرماه آغاز می شود و به همین مناسبت برنامه های متنوعی در راستای شناساندن پدیده شوم اعتیاد و عواقب آن برای مردم و خانواده ها به اجرا گذاشته می شود.

وی افزود: یکی از مهمترین برنامه های این هفته امحای مواد مخدر است که امسال استان اصفهان به عنوان معین پنج استان کشور انتخاب شده و قرار است بیش از 20 تن انواع مواد مخدر غیر قابل استحصال در روز شنبه 13 تیرماه در یکی از منطقه خوراسگان شهر اصفهان به آتش کشیده شود.

این مقام مسئول هدف از اجرای این کار را پیامی امیدوار کننده برای خانواده ها و هشداری برای قاچاقچیان و سوداگران مرگ عنوان کرد و اظهار داشت: این حرکت نشان می دهد که پلیس ایران در امر مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر  و توزیع آن در بین جوانان بسیار مصمم ، جدی و قاطع است و تا آخرین قطره خون خود در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند.

سرهنگ حسینی از برپائی کلاس های پیشگیری از اعتیاد، بازدید گروه های مختلف از نمایشگاه تخصصی دائمی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، برپائی دو همایش روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان های شهرضا و نطنز در روز های شنبه دهم و یکشنبه یازدهم تیرماه و همچنین برپائی همایش خانوادگی با موضوع پیشگیری از اعتیاد در مجموعه فرهنگی تفریحی صفه اصفهان در روز جمعه نهم تیرماه به عنوان دیگر برنامه های پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در این هفته خبر داد.

این مقام انتظامی رتبه پلیس اصفهان در زمینه مبارزه با مواد مخدر را بین سوم و چهارم کشور عنوان کرد و اظهار داشت: از ابتدای انقلاب تا کنون پلیس اصفهان 110 شهید و 11 جانباز را در راه مبارزه با پدیده شوم قاچاق و توزیع مواد مخدر تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

 

 

 

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج