رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان محدودیت های ترافیکی در محل برپائی نماز عید سعید فطر در شهر اصفهان را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ ابوالقاسم چلمقانی ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم مومن و خداجو گفت: پلیس راهنمائی و رانندگی فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان به منظوربرگزاری هرچه با شکوهتر نماز عید سعید فطر محدودیت هائی برای تردد خودروها در محدوده مصلی امام خمینی (ره) شهر اصفهان اجرا می کند.

وی افزود: بر این اساس از ساعت 3 بامداد فردا دوشنبه پنجم تیر ماه توقف هرگونه خودرو در خیابان های مصلی و آیت اله خوانساری ممنوع بوده و در صورت مشاهده توسط وسایل خودرو بر به پارکینگ منتقل خواهد شد.

این مقام مسوول بیان داشت: از ساعت 5 صبح روز عید سعید فطر نیز کلیه مسیرهای منتهی به مصلی از سمت شرق، غرب، جنوب و شمال محدودیت ایجاد و ورود هرگونه وسیله نقلیه به خیابان مصلی  و آیت اله خوانساری ممنوع است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس راهور در حالت آماده باش بوده و با تمام توان در خدمت نمازگزاران خواهند بود گفت: علاوه بر محدودیت های ایجاد شده در خیابان آیت اله خوانساری از سمت شمال، تقاطع شهید شاطر گلی و از سمت جنوب تقاطع آزادگان و خیابان مصلی از سمت شمال، تقاطع شیخ مفید و از سمت جنوب تقاطع فرایبورگ نیز محدودیت های مقطعی ایجاد خواهد شد.

سرهنگ چلمقانی خاطر نشان کرد: به منظور رفاه حال جانبازان و معلولان و موتورسواران پارکینگ سیلو در ضلع جنوبی مصلی و دبیرستان فضیلی در ضلع شمالی خیابان مصلی  در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راهور شهرستان بیان داشت: با توجه به حجم گسترده نمازگزاران برای اقامه نماز عید در مصلی امام خمینی (ره) از شهروندان می خواهیم که حتی المقدور از آوردن خودروهای شخصی خودداری کرده و از ناوگان حمل و نقل عمومی که به همین منظور در نظر گرفته شده استفاده نمایند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج