مراسم واگذاری ساختمان بهداری سابق شرکت فولاد مبارکه در صفائیه به اداره بهزیستی شهرستان مبارکه با حضور مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه، رئیس اداره بهزیستی استان اصفهان ، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه شهرستان مبارکه در محل این ساختمان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، دراین مراسم مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به فعالیتهای اقتصادی این شرکت گفت: شرکت فولاد مبارکه سعی برآن دارد تا با انجام مسئولیتهای اجتماعی خود از بروز بسیاری از ناهنجاریهای اجتماعی در جامعه جلوگیری کند .

سبحانی  اظهار داشت یکی از اقدامات شرکت فولاد مبارکه در راستای انجام مسئولیتهای اجتماعی  راه اندازی واحد گندله سازی با ظرفیت 5 میلیون تنی در منطقه سنگان  خراسان رضوی است .

وی افزود: با راه اندازی واحد گندله سازی در منطقه سنگان که یکی از مناطق محروم کشور محسوب می گردد برای نیروی جوان و بیکار این منطقه اشتغال ایجاد شده و از بروز بسیاری از معضلات اجتماعی جلوگیری شده است.                                                                                                                                                                       

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت : یکی از رسالت های شرکت فولاد مبارکه تلاش برای اشتغالزایی و با هدف  پیشگیری از بروز ناهنجاریهای اجتماعی و فساد و بیکاری  بین جوانان است.

وی با توجه به نقش ورزش در پیشگیری از مشکلات اجتماعی ادامه داد: ما معتقد هستیم افراد با داشتن تن و جسم سالم بهتر می توانند کار کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج