فرماندار یزد با اشاره به نقش سازمان تبلیغات اسلامی در ترویج ارزش‌های دینی،‌ گفت: روحانیون در انتقال مفاهیم و ارزش‌های دینی از روش‌های نوین استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، «مصطفی سالاری» با اشاره به حضور حماسی و پرشور مردم یزد در راهپیمایی روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس به ابتکار اندیشه حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت تا یک روز بیاماندنی برای وحدت و انسجام مسلمانان جهان در مقابل رژیم صهیونیستی باشد و خوشحالیم که هر سال این حضور و مشارکت مردم در این راهپیمایی منسجم‌تر می‌شود.

وی با بیان این که انتقال مفاهیم و ارزش های الهی و اعتقادی در جامعه باید همراه با سطح تفکر و اندیشه جوانان صورت گیرد گفت: امروز در جامعه ای زندگی می کنیم که نزدیک به نیمی از آنان را جمعیت جوان هستند که همه دارای روحیه پرسشگری هستند.

فرماندار یزد افزود: ضرورت دارد روحانیون و مبلغانی که در عرصه تبلیغ و ترویج دین فعالیت دارند خود را به علم و ابزارهای جدید مجهز نمایند.

این مقام مسئول با اشاره به سابقه دیرینه حضور و مشارکت خیرین و سازمان‌های مردم نهاد در امورات مختلف تصریح کرد: خیرین بدون هیچ چشم داشتی و تنها برای رضایت خداوند متعال و برای اعتلای ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف وارد عرصه فعالیت شده‌اند که در این بین نقش خیرین یزدی در ایجاد مساجد، تکایا و مراکز فرهنگی بر هیچ کسی پوشیده نیست.

سالاری در پایان در خصوص اعتبارات و بودجه دستگاه‌های اجرایی شهرستان گفت: در سال جاری مقرر شده است تا جلسات تخصصی به منظور تعیین اولویت ها در فرمانداری با حضور ادارات و نهادهای شهرستان برگزار شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج