رئیس پلیس راه استان اصفهان از ممنوعیت تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به جز حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی در محور "اصفهان-بروجن" خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اصفهان، سرهنگ حسین پورقیصری گفت : با توجه به فرا رسیدن عید بزرگ مسلمانان و افزایش حجم تردد و مسافرت ها در کلیه محورها از بعد از ظهر تردد کلیه تریلر و کامیون ها در محور اصفهان به بروجن ممنوع می باشد.

وی افزود: از ساعت 14 امروز مورخه چهارم تیر تا ساعت 24 روز جمعه مورخه 24 همین ماه تردد کلیه تریلر ها و کامیون ها به جزء حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از محور "اصفهان-بروجن" ممنوع می باشد .

این مقام انتظامی بیان داشت : رانندگان تریلر ها و کامیون ها که قصد مسافرت به استان خوزستان و عبور از استان اصفهان را دارند می توانند از محور "اصفهان-الیگودرز" به عنوان مسیر جایگزین عبور کنند.

سرهنگ پورقیصری در پایان از رانندگان خواست ، با توجه به افزایش ترددها و مسافرت ها با سرعت مطمئنه و مجاز رانندگی کنید، بعد از دو ساعت رانندگی توقف کنید و پس از استراحت و رفع خستگی به مسیر ادامه بدهید و از پرداختن به کلیه کارهایی که موجبات حواس پرتی شما را فراهم می کند بپرهیزید تا شاهد وقوع حوادث ناگوار جاده ای نباشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج